Asset Publisher Asset Publisher

Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Nadleśnictwo Gorlic wśród finalistów Edycji XXIII 2018 ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Rozbudowa siedziby Nadleśnictwa Gorlice polegała na dobudowaniu do istniejącego budynku nowego skrzydła. W nowej części budynku umieszczone zostały pomieszczenia biurowe pracowników działu technicznego, straży leśnej, nadleśniczego, archiwum, sala narad oraz pomieszczenia socjalne i toalety.

Budynek w swej konstrukcji eksponuje wykonane z drewna elementy konstrukcji dachu, stolarki okiennej i drzwiowej, okładzin ścian i elewacji. Nawiązujący do natury wystrój wnętrz jest połączeniem nowoczesnego i klasycznego stylu. Wykorzystanie naturalnych, ekologicznych materiałów podkreśla specyfikę miejsca. Dominująca obecność drewna w różnych elementach wnętrz wprowadza harmonię i spokój - nawiązując do natury. Proekologiczny styl widoczny jest nie tylko w wystroju wnętrz, ale również w zastosowaniu energooszczędnych technologii.

Wciąż można głosować. Zachęcamy do oddania głosu na nasz obiekt http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1104/object/1317/rozbudowa-budynku-biurowego-nadlesnictwa-gorlice