Lista aktualności Lista aktualności

Detaliczna sprzedaż drewna

Nadleśnictwo Gorlice informuj, że od dnia 31.03.2020 r. wznawia prowadzenie sprzedaży detalicznej drewna dla klientów indywidualnych nie prowadzących działalności gospodarczej.

Z uwagi na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 osoby zainteresowane zakupem detalicznym drewna będą przyjmowane pojedynczo. Po wejściu do kancelarii leśnictwa prosimy o zachowanie odległości ok. 2 m od pracownika Nadleśnictwa prowadzącego sprzedaż. Zachęcamy do dokonywania płatności przelewem w formie przedpłaty na konto N-ctwa Gorlice BOŚ Kraków 74 1540 1115 2001 6011 0608 0001, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z leśniczym szczegółów dotyczących zakupu drewna (ilość, sortyment, wartość przedpłaty). Wykaz telefonów do poszczególnych leśnictw znajduje się w zakładce Kontakt/Leśnictwa https://gorlice.krakow.lasy.gov.pl/lesnictwa

Na dotychczasowych zasadach (kontakt telefoniczny, płatność przelewem, dokumenty przekazywane elektronicznie lub za pośrednictwem poczty) odbywa się sprzedaż detaliczna drewna na fakturę dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.